happiness: evil, good or between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
happiness: evil, good or between

welcome to our real world


You are not connected. Please login or register

Rivendelska šuma

+2
Aragorn
Arwen Undomiel
6 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

26Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma sub srp 12, 2008 8:26 pm

Michael

Michael
Vampir

-Sta te navodi da mislis da cu te ubiti?-glas mu je podrhtavao od nadolazeceg besa.-Iako...trenutno mi se to cini kao veoma primamljiva ideja.
Vratio je mac u korice zagledavsi se dobro u Tannu.
-Znas kako je zabavno gledati te kako izigravas zrtvu, bas ti stoji.-odmaknuo se sto je bilo dalje moguce od nje.
To mu je bilo zanimljivo...zatim je odskakutao nazad do nje unevsi joj se u facu.
-Tanna Eleniel...da li bi bila moj taoc?-nasmejao se. Izgovorio je to kao da ju je zaprosio.


:smrt:

27Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma sub srp 12, 2008 9:40 pm

Tanna Eleniel

Tanna Eleniel
Vilenjak

-Možda to da si vampir,i da sam ja,inače vilenjakinja bez nekih osobitih moći,sama i ne mogu očekivati pomoć,a slučajno se nalazimo u sred šume bez svjedoka [hmmm...xD]?-odgovorila je na prvo postavljeno pitanje u jednom dahu.Vratio je mač u korice.Pomalo joj je bilo žao...nestalo je i ono malo napetosti,ako je uopće bilo.Očekivala je dosadno pitanje,ili u gorem slučaju pozdrav.Postavio je drugo pitanje.
Šokirano se zagledala u njega, a zatim joj je pogled postao preziran.Premda se udaljio i premda ga nije vidjela smeteno je odgovorila : Stoji mi izigravanje žrtve?Krasno!Razlog više da me ubiješ.-u stotinki sekunde se vratio i zaustavio tik ispred nje.Usljedilo je treće - jednako neočekivano kao i drugo pitanje.
Ponovno se šokirala...najviše zbog načina na koji je izgovorio pitanje.Zastala je i namjestila zbunjen izraz lica.
-Trebaš moje dopuštenje,-napravila je stanku - Michael?- i ona se nasmijala.


[ :jee: ]

28Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma sub srp 12, 2008 9:52 pm

Michael

Michael
Vampir

Upravu je...prokleto je upravu...-pomislio je osetivsi prezir prema samome sebi.
Sta mu je? U normalnim situacijama on bi vec odavno zurio dalje u Zemlje Smrti, i vec bi zaboravio na mrtvo, hladno telo vilenjakinje koju je usmrtio. Ali na tu pomisao, u svesti mu ne bi iskrsla ta slika, vec slika zalosti...ne bi mogao da je ubije, a nije znao zasto.
Pozeleo je da razvali neko drvo u besu.
-Mislim da ono nije bilo pitanje.-odgovorio je na njenu provokaciju priblizivsi joj se sto je blize mogao. Predhodni osmeh, zamenio je bes koji je vec odavno kljucao u njemu. Opet je prislonio usne uz njen vrat...vec je krenuo da je zauvek posalje u zaborav, ali onda je osetio njen drhtaj i samo nemocno prosaptao:
-Nemogu...
I sav njegov vampirski ponos je bio unisten od strane nepoznatog, prelepog bica koje ga je omadjijalo i nacinilo slabim.

29Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma ned srp 13, 2008 11:58 pm

Tanna Eleniel

Tanna Eleniel
Vilenjak

Pobogu!Što nije u redu s ovim vampirom! zgroženo je rekla u sebi.
Izvadila je Michaelov mač iz korica ,ni sama ne znajući što točno namjerava.Djelić sekunde bio je dovoljan.Krenula je mačem na samu sebe...meta joj je bila lijeva ruka...kap krvi i sve će prestati.
No opet je prenaglila.Jednostavnim joj je pokretom preoteo mač iz ruke i vratio ga u korice.
Uzdahnula je.
-Stvarno si čudan.-
Nasmijao se.
Istog trena očula je zvukove negdje iz šume.Režanje se približilo.Još koji trenutak i tu su.Prestravljeno je pogledala u smjeru odakle će vukodlaci doći.
Sada se bojim?!


[ :jee: ]

30Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma pon srp 14, 2008 6:22 pm

Michael

Michael
Vampir

Michael je zacuo rezanje koje je dopiralo vrlo blizu njih. Umesto da je osetio strah kad je video kako ogromne zveri izlaze iz sume, osetio je sopstveno zaprepascenje-kako to da ih nije osetio dok su im se priblizavali?
Vec je bio spreman da odskoci u stranu i 'odleti' sto dalje odavde, ali onda se setio Tanne koja je prestravljeno gledala u vukodlake.
U sebi je opsovao.
-Predpostavicu da znas da se koristis ovim-dobacio joj je svoj mac. Potajno se nadao da se ona zaista zna koristiti macem.
Zatim je nasrnuo na najblizu zver odbacivsi je sto dalje...drugi vukodlak je vec prisao, ali mu je Michael zario zube u vrat i vukodlak je poklekao.

...

[ :vampire:]

31Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma pon srp 14, 2008 9:11 pm

Ariana Black

Ariana Black
Kraljica tame

Ariana se stvorila i ubila drugog vukodlaka
-e Mich,jesi skot,ta dva vukodlaka su bili moj plijen-rekla je Ariana i namrštila se
Ariana je tada ugledala neku djevojku.~ona bi bila savršena da do kraja zadovoljim žeđ~mislila je Ariana
ali načinom na koji je Michael gledao tu djevojku bio je moglo bi se reći zaštitnički i...i ljubavni[hahahahahahaha]
Ipak joj je prišla



[Golupčeki nadam se da vam ne smetam Wink bižin ja uskoro samo da alex dođe lol]

32Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma pon srp 14, 2008 10:37 pm

Michael

Michael
Vampir

[grr samo ti idi Razz ]

Odjednom se pojavila Ariana i ubila vukodlaka kojeg je pre toga Tanna udarila macem.
-Izvini Ariana, nisam znao da i ti lovis na ovom podrucju.-nehotice je pogledao Tannu.
Ali onda je video da ga Ariana ne gleda...osetio je njenu glad i pogled pun zudnje ka Tanni. U jednom trenutku je skocio do Tanne i zatim se nervozno osmehnuo Ariani. Bice spreman da reaguje na vreme...ali ipak nije uzeo Tanni mac-bice joj bolje sa njim.

33Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma pon srp 14, 2008 10:41 pm

Ariana Black

Ariana Black
Kraljica tame

[baš sad nejdem Razz]
-Zašto stojiš kraj nje?-upitala je Ariana
-nisi li žedan?super miriši ako nisi primjetio?-nastavila Ariana
-hoćeš?-pitala je Ariana i izvadila paketić nečeg bijelog i onda se sjetila da čovijek mora odgovoriti [xĐ]

34Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma pon srp 14, 2008 10:42 pm

Michael

Michael
Vampir

[ides ides Razz sta si to kokain izvadila? ]

Primetio je da Tanna cuti-preplaseno je gledala u Arianu.
-Super mirisi, jeste...-Micheal se namrstio.-Ariana idi...

35Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma pon srp 14, 2008 10:47 pm

Ariana Black

Ariana Black
Kraljica tame

-Nemogu još-rekla je Ariana
-Otkad ti štitiš vilenjake?-upitala je Ariana cerekajući se
-No oćeš il nećeš bijelo?-nastavila je
Pobogu što mi je,već sam odavno trebala otići,no zašto kasni?razmišljala je Ariana


[ne i ne,jesam izvadila sam]

36Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma pon srp 14, 2008 10:54 pm

Michael

Michael
Vampir

-Necu belo.-jos vise se namrstio.
-Ne stitim vilenjake,...ubicu je cim ti odes...-pomislio je i znao je da ga je Ariana cula-Idi!

37Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma pon srp 14, 2008 11:00 pm

Ariana Black

Ariana Black
Kraljica tame

-a jesi omlohavio,nema više starog Micha-rekla je Ariana cinično
-Ubit ćeš je vraga-nastavila je -preduhitrit ću te!-nasmijala se Ariana i odjednom se pojavila kraj Tanne,približila se njezinom vratu...

38Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma pon srp 14, 2008 11:03 pm

Dhamphir

Dhamphir
Vampir

Dhamphir se odjednom stvorila ispred njih svi i gledala što se događa...Skužila je što se događa i odlučila da će se boriti za plijen...

39Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma uto srp 15, 2008 12:38 am

Tanna Eleniel

Tanna Eleniel
Vilenjak

Spretno je uhvatila mač koji joj je Michael trenutak prije dobacio.
-Ako ništa,barem to znam.- samouvjereno je pomislila.Jedan je vukodlak krenuo prema Michaelu.Prvi puta u životu je svjedočila ovakvoj bitci.Michael je s nevjerojatnom lakoćom svladao vukodlaka.Zapitala je samu sebe da li je moguće da ju je ubijanje impresioniralo?Smeteno je mahnula glavom u znak negiranja svojih neizgovorenih misli iako je dobro znala da je to samo instiktivna reakcija zbog riječi ubijanje.

Vukodlak je stajao točno ispred nje.Pokušala se skoncentrirati.Krenuo je na nju.Elegantnim passatom mu je zadala udarac.
Zadovoljno se nasmješila,ali oduševljenje je naglo posustalo : Pomažem vampirima?!
Spazila je žensku siluetu kako joj se približava,to joj je odvratilo pažnju.Najednom,Michael se stvorio pred njom.Iznenađeno je ustuknula.Pratila je razgovor između vampira gledajući povremeno u Michaela povremeno u vampiricu imenom Ariana.Jedan dio razgovra kao da je bio izostavljen.Sumnjičavo je pogledala prema Michaelu mršteći se.

Nije znala što da misli,iskreno nije imala ni volje ,a ni vremena za to.


[ Rolling Eyes ]

40Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma uto srp 15, 2008 11:47 am

Michael

Michael
Vampir

[sta ti prevrces ocima ? Razz ]

Michael je odgurnuo Arianu sto je dalje mogao pritom zarezavs(ehm).
-Bezi-proskitao je, a zatim se okrenuo ka njoj-Idi sto dalje odavde.
Nadao se da ce sad pobeci glavom bez obzira.
Ariana je i dalje lezala na zemlji, ali se pojavila Dhampir. Tanna ce morati da se pobrine za nju. Michael je skocio do Ariane i preprecio joj put.

[
:devilol: ]

41Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma uto srp 15, 2008 12:57 pm

Dhamphir

Dhamphir
Vampir

Dhamphir je znala što Ariana misli i skočila je na Michael i počeli su se tuči...

42Rivendelska šuma - Page 2 Empty Re: Rivendelska šuma uto srp 15, 2008 12:58 pm

Ariana Black

Ariana Black
Kraljica tame

[Mile ponavljaš se,joj kak je taj roling ajs grd smajlić]

Ariana je to iskoristila i potrčala za Tannom

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.