happiness: evil, good or between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
happiness: evil, good or between

welcome to our real world


You are not connected. Please login or register

Rivendel

5 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 2 / 4.]

26Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 12:36 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Ar..nije to zapovjedanje...ccc...sis si mi...i brinem se-prolazila je Ly kroz konja koji je cijelo vrijeme rzao-Ma imala sam nekog posla-odg je...bila je tajanstvena

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

27Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 12:38 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Je da... nakon toliko vremena ti imaš nekog posla... znam da si mi sestra... zato mi odgovori... - Like a Star @ heaven

28Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 12:41 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Pa da...imam nekog posla,vjerovala ti to ili ne.Nije sam da ti imaš život,ako nisi znala imam ga i ja.Da si biila samnom cijelo ovo vrijeme znala bi.-počela se opasno ljutiti na Ar...-Iskreno baš me briga ako te ulove,ali nemoj mi reći da te nisam upozorila i ne očekuj me u zatvoru-naravno,rekla je neke stvari koje nije mislila,ali morala je ostati pri tome,tako je najbolje.

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

29Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 12:46 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

Arwen je otvorila usta u iznenađenju -A jel, sad sam ja kriva što nisam bila s tobom? Oprosti nisam ja kriva što je moj otac tako... čudna biljka... znaš da sam htjela ići i s tobom i s Aleerom... uh...naši su životi tako različiti ne možeš očekivati da će se okolnosti poklopiti baš uvijek...jer neće... ti shvaćaš da ja sad idem protiv svog oca..nakon toliko vremena ipak idem..protiv svoga kraljevstva, kako bih obranila Aleeru...stoga molim te...- doboko je udahnula i nastavila - U redu ne zanima me što si radila, ne moraš mi reći...samo mi jedno objasni... na čijoj si ti strani?- Like a Star @ heaven

30Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 12:52 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Prijateljstvo može pobjediti sve-okrenula joj je leđa i prekrižila ruke.-Nije bitno na čijoj sam strani...ja sam neutralna...tj. pa ovaj nisam još ...ovaj...pa-vidjela je Arwin ljuto-tužni pogled...-obećala sam tvom ocu da ću mu pomoći sa svojom vojskom ljudi i duhova...pa sad...ja sam osoba koja ne prekršuje obećanja...-postala je nevidljiva kako ju Arwen nebi mogla " ubit" pogledom iznenađenja.Samo je izustila-na vašoj sam strani.-nastao je muk

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

31Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 1:13 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Prekršit ćeš obećanje?! Dobro, što ti je bilo na umu kad si obećala pomoći mom ocu u borbi protiv Aleere?! - vikala je pokušavajući odgonetnuti gdje je ova nestala...bila je blago rećeno..bijesna.. Like a Star @ heaven

32Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 1:20 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Aleera?...a.a.a...Aleera je kraljica zemlje smrti?...ne nije moguće...-pogledala je Arwen u nai da će ona odg. "Ne nije,samo sam se šalila"...ali pošto ova nije ništa rekla,stavila je glavu u ruke i zanijemila.Kako to nije znala...Aleera joj to nikada neće oprostiti...Ali možda nije kasno-Kako san bila glupa,kako? Kako?-hodala je udarajući se po glavi.

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

33Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 2:01 pm

Tanna Eleniel

Tanna Eleniel
Vilenjak

Zraka sunca igrala joj se na licu.
Otvorila je oči i pokušala se prilagoditi količini svijetlosti.Nije znala gdje je,ali je ugledala Arwen pored sebe.Nije ju bilo briga.Osjetila je vlažnu travu pod rukama.Prenuo ju je nepoznati glas.Čini se da je Arwen razgovarala s nekime...s ženskom osobom,po svemu sudeći.Nije uspjela razabrati lice.

34Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 2:04 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Ti nisi ni znala protiv koga ratuješ?! Pa ovo je sve bolje od boljeg...-srušila se na pod do Tanne. -Oh pa ti se probudila...-iznenadila se kad je uhvatila prijateljičin pogled.- Čuj, Ly...ti razmisli što ćeš i kako ćeš...mi smo ovdje do večeri a onda putujemo bez prestanka ka Zemlji smrti...-ponovno je pogledala negdje u prazno, pošto joj je sestra još uvijek bila nevidljiva. Like a Star @ heaven

35Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 2:06 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

Lyanna je, u još uvijek nevidljivom stanju zatresla glavom i odlepršala u krošnju staroga drveta.

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

36Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 2:07 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Dakle, malo moe uspavano- Arwen je legla pokraj Tanne -Sigurno te zanima što se događa ovdje...- Like a Star @ heaven

37Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 2:11 pm

Tanna Eleniel

Tanna Eleniel
Vilenjak

-Jaaako!-iskreno je odgovorila zbunjena čitavom ovom situacijom.
-Za početak...S kim si upravo razgovarala?-izgovarajući te riječu pokušavala je dočarati sliku svoga lica.Predpostavila je da izgelda užasno pa je Arweni uputila smiješak...

38Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 2:23 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Oh smiješak, mislim da to jako dugo nisam vidjela na tebi...a to dugo je dva dana, to bi nam trebalo nešto reći...-zahihotala se...-Da...ta ..osoba iliti duh ti je moja sestra. Lyanna Xanna Dixon. Mislim da ti nikada nisam ispričala što se uistinu dogodilo kada sam otišla iz Rivendela prije nekoliko godina.-stišala je glas i tužno ju pogledala.- Aleera Valerious Riddle, kraljica Zemlje smrti je moja i Lyannina sestra-nakon te izjave, Tanny je problijedjela, pa je Arwen brzo nastavila - tada je još sve bilo u redu, naravno, bile smo najbolje prijateljice, te smo ujedinile dobro, između i zlo u jedno kraljevstvo...čudno ali istinito. Vampiri, vukodlaci, noćnjaci, ljudi, duhovi i vilenjaci na jednom mjestu.-nasmiješila se prisjećajući se davnih savršenih dana- da naše kravljevstvo bilo je dovoljno jako da po moći zaprijeti Silmarilionu. Počeo je rat...i naše je kraljevstvo nakon godinu dana ratovanja bilo potpuno uništeno, moj otac je saznao gdje sam...i prisilio me da se vratim u Rivendel. Aleera me od tog dana smatra izdajicom, a Ly je otputovala, doslovce nestala iz naših života. Sve do danas. Znaš i sama da je Aleera počela ratovati protiv vilenjaka, jer nas mrzi, zbog mene..a ja znam što mi je ona, i ne mogu ju samo tako ostaviti da se uništava...zato idem na njezinu stranu... a ti ne moraš otići u Besmrtne zemlje...jer nitko neće znati gdje smo...- završila je... Like a Star @ heaven

39Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 2:37 pm

Tanna Eleniel

Tanna Eleniel
Vilenjak

Upijala je svaku izgovorenu Arweninu riječ.
Kockice su se složile.Nije bila sigurna da li joj sve to ima smisla,ali način na koji je Arwen govorila nije joj dopuštao da posumnja.
-Ne moram u Besmrtne zemlje...-ponovila je posljednju rečenicu gledajući u neku točku iznad Arwenine glave.Oči su joj začas postale vlažne.Mrzila je to.Previše plača i suza u tako malo vremena.Zagrlila je prijateljicu.Tog trena je sebi obećala da će slijediti Arwen gdje god trebalo,kada god trebalo ,u bilo kakvim uvjetima.Znala je da bi ju cijela priča o sestrama trebala zabrinutio ili barem malo preplašiti...ali nije.Osjećala se samo zbunjeno i ponajviše zahvalno.

40Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 2:49 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

Arwen se nasmijala pokušavajući odagnati tugu koja ju je obuzimala svaki puta kada bi se sjetila što rade.
-Kraljica i njezina najbolja prijateljica okrenule se protiv valstitog naroda. Lyanna nije ni znala da je Aleera kraljica Zemlje smrti, pa je obećala mom ocu pomoći...sad je saznala da je u neznanju dala obećanje pomoći u borbi protiv vlastite sestre. Smiješno...- Like a Star @ heaven

41Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:01 pm

Tanna Eleniel

Tanna Eleniel
Vilenjak

Tanna se nasmijala na pravu rečenicu.Shvatila je da se već duže vrijeme nije tako iskreno nasmijala.
Dio o Lyanni i Aleeri smatrala je tužnim.Sestre?!I to zbog nesporazuma!Tužno.
-Aleera te smatra izdajicom,a mi idemo u Zemlju smrti?Ne razumijem.-

42Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:06 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Kao što sam i sama rekla...sestra mi je. A ja ne mogu dozvoliti ocu da ju ubije. To je njegov cilj, iako ne znam zašto. Valjda je premoćna. -Arwen je prelazila dlanom preko travki... -Zato se borimo protiv svoga naroda. Zbog lojalnosti.- završila je i pogledala u prijateljicu -Otac je već poslao četu u potragu za nama. Morat ćemo krenuti prije mraka.- Like a Star @ heaven

43Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:12 pm

Tanna Eleniel

Tanna Eleniel
Vilenjak

-Ako se mene pita...možemo odmah.-nasmješila se.
-Samo bih voljela prije toga prigristi nešto.-sjetila se zašto joj kruli u želudcu.

44Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:20 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Jest ćeš ti kad buš bila u zatvoru...nemate vremena za jelo...jest ćete putem...-pojavila se Ly...i tiho šapnula- ljenčina...pih...-

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

45Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:21 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-A otkad si ti postala tako nehativno nastrojena prema cijelom svijetu?-upitala ju je razsdražena Arwen pomažući Tanny da se ustane. Like a Star @ heaven

46Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:27 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Znaš puno toga se dogodilo-unjela joj se u facu,a zatim okrenula leđa-nemam vremena objašnjavati.Odjednom je zašutila,zatvorila uči,i isredotočila na nešto.Nakon par minuta je progovorila...-Već su nam jako blizu...bolje vam je da požurite inače vam se ne piše dobro.-Letjela je oko njih dviju

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

47Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:28 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Čekček...a što si ti to sad napravila?!- Like a Star @ heaven

48Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:31 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Imam sposobno pogledati nešto što se događa na drugom mjestu kilometrima dalje od nas...-objašnjavala je-Kao što rekoh...puno se toga promjenilo...a sad se pokrenite.-

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

49Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:33 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Kraljice moja...-nasmijala se Arwen -morat ćeš mi ispričati to sve...jer me užasno zanima što je pustolovka sve proživjela od posljednjeg susreta...ti se vraćaš u Rivendel? Mislim, ako ćeš biti na našoj strani valjda onda moraš obavijestiti mog oca...- Like a Star @ heaven

50Rivendel - Page 2 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:34 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Tko kaže?...Nek mu to bude slatko iznenađenje-zločesto se nasmijala

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 4.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.