happiness: evil, good or between
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
happiness: evil, good or between

welcome to our real world


You are not connected. Please login or register

Rivendel

5 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 3 / 4.]

51Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:35 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

Arwen se blago nasmiješila...
-Znači ideš s nama?- Like a Star @ heaven

52Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:36 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Maybe-nestala je.

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

53Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:39 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Lyannaaa!-zapjevušila je okrečući se...-Dont play with me...- Like a Star @ heaven

54Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:40 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Ma tko se igra?...o ja ...baš je zabavno...vuuuhuuuu-govorila je pojavljivajući se i ponovno nestajući.-Ajde,ajde krenite...svaki čas su nam sve bliže...i još imaju konje...-

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

55Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 3:55 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

Arwen se ponovno nasmijala...
-U redu..očekujemo te za nekoliko trenutaka za nama...-popela se na konja do Tanny i odjahala... Like a Star @ heaven

56Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel ned lip 22, 2008 11:09 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

Ly je išla pored njih dvije.Nisu je vidjele.Obožava ovaj dio privatnosti.Znala ih je malo čupkati za kosu ... pa bi im se smijala kad bi lamatale rukama oko glave kao da tjeraju muhe.-Uredu prestajem.-

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

57Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 23, 2008 2:30 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

Arwen se nasmijala.
-Nije da nisi predvidljiva...nego..hoćeš li početi sa pričom? Zanima me što se događalo dok te nije bilo...- obratila se zraku pošto sestru nije mogla vidjeti. Konj je i dalje išao kroz šumu, dok je gledala pred sebe.-I ne pokušavaj mi smuljati...- Like a Star @ heaven

58Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 23, 2008 2:57 pm

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Pa sada puno se toga izdogađalo.U slobodno vrijeme sam uglavnom špijunila naše bivše susjede.Jel ti znaš da gospođa Macknoli ima ljubavnika s kojim se smica gdje god stigne.Taj dan mi se zgadio život-Pretvarala se kao da povraća.-zatim sam srela jednog duha.Onako proziran,blijed.Ahh baš po mom ukusu..-bila je u 7. nebu.-Ali tebe vjerovatno zanima ova moć ,jelda?-pogledala ju je sa podignutom obrvom-Pa dobila sam je sasvim slučajno i čudno,ja i ovaj sexi proziran lik smo špijunirali Macknolieve,a ja sam željela znati šta mi frendovi rade.Rekla sam "Da bar mogu znati šta se događa u mojoj bivšoj školi,odjenom mi se pojavila ta slika i vdjela sam svee....babićka je odgovarala zemljopis...hehe-zadovoljno je govorila-nekad je znam zloupotrebit,al pssssst!-

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

59Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 23, 2008 4:46 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

Arwen nije znala dali da se smije ili da plače od smijeha...
-Ja mislila moja seka iskoristila sve ove godine za nešto plemenito...a ona...-tu se opet nasmijala -landra gdje stigne...Dakle...kažeš dobila si moć iz vedra neba...zanimljivo...al' kako god...-mahne rukom naposlijetku.-I? Gdje je sad taj misteriozni prozirni lik?- Like a Star @ heaven

60Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel uto lip 24, 2008 11:41 am

Lyanna Xanna Dixon

Lyanna Xanna Dixon
Kraljica duša

-Pametno je dosadno-izbeljila joj se LY-ahh prozirni je isto tako morao otići...kmek,ali mi se čujemo svaki dan-

https://evilwithwings.forumcroatian.com/

61Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel uto lip 24, 2008 12:11 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Često smetnem s uma tvoja stajališta...-mahnula je glavom Arwen -Kako misliš čujete se svaki dan?- Like a Star @ heaven

62Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 3:49 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

Arwen se tijekom noći odvojila od Tanne i Ly s željom da malo predahne od svega što joj se motalo po glavi. Razmišljala je o izdaji koju vrši prema vlastitom ocu, o Aleeri...ali i o čovjeku...
Zastala je...nešto se pomaknulo u mraku... Like a Star @ heaven

63Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 3:54 pm

Michael

Michael
Vampir

Michael je izasao iz mraka i ugledao je Arwen kako nerwozno stoji....sama...idealno. Osmehnuo se usiljeno. Dosao je na prawo mesto.
Wideo je kako Arwen dodiruje mac u koricama, kako bi prowerila da li je on i dalje na swom mestu. Michael je znao da je postigao swoj cilj.
-Widi-kraljica potpuno sama, usred noci.-opet se nasmejao.-Da li postoji neki poseban razlog za to?

64Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 3:56 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

Arwen je osjetila kako joj trnci straha prolaze tijelom...Izvukla je mač i usmjerila ga prema tamnoj silueti koja je izronila iz mraka.
-Tko si ti?-zarežala je... Like a Star @ heaven

65Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 3:58 pm

Michael

Michael
Vampir

-Da li je to bitno?-Michael je uzdahnuo.-Da li bi trebala odrediti ko sam ja na osnowu mog imena...zar ti nije bitnije koje sam rase, ili koje su na primer moje namere?
Prisao joj je blize ne obaziruci se na ispruzen mac.

66Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 4:01 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

Prešla je jezikom preko gornjih zubi...
-Znam da si vampir...-prošaptala je...-Nije me zanimalo tvoje ime, nego uloga, kao što si i sam rekao...zanimaju me tvoje namjere...- Like a Star @ heaven

67Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 4:04 pm

Michael

Michael
Vampir

-Ti si na putu ka mojoj zemlji. Pre bi mene trebalo zanimati koje su twoje namere!-usprotiwio joj se Michael.
Inace, u normalnim situacijama, pojawa kraljice u takwoj blizini bi mu podstakla strah, ali jednostawno, jos odawno je naucio da to prewlada.

68Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 4:06 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Aleera je moj posao...rat koji će moje kraljevstvo voditi protiv njezine zemlje...zato trebam doći do nje...zato putujem...- Like a Star @ heaven

69Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 4:08 pm

Michael

Michael
Vampir

-Aleera je na tajnom putu.-nasmejao se.-Uzalud je ako se nadas da ce onda to spreciti.
Arwen nije odreagowala, pa je nastawio sa prowokacijom.
-Pa cak...ona je podstakla taj rat.-uziwao je. Wideo je da mu Arwen ne weruje, ali opet je osetio tracak sumnje.

70Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 4:09 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Dobro, i tko bi se trebao boriti i spasiti njezino kraljevstvo...?- Like a Star @ heaven

71Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 4:13 pm

Michael

Michael
Vampir

Michael je uziwao u swojoj prednosti nad kaljicom.
-Ona se nadala da ce njene dwe dobre, biwse prijateljice to uraditi. Ti i Lyanna.
Arwen se ocito trgla na ono, biwse.

72Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 4:15 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Zašto bismo mi to napravile...-zadrhtala je Arwen...već joj se učinilo kako je sve ovo veelikaaa griješka...ponovno je dobila novu predodžbu o svemu... Like a Star @ heaven

73Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 4:17 pm

Michael

Michael
Vampir

Da! Znao je da napreduje u swojoj zamisli-morao je naterati Arwen da jednostawno odustane od swega toga. Samo je newino slegnuo ramenima.
-Neznam. Da li je potrebno da i ja izwadim mac, posto widim da ti swoj ne spustas?

74Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 4:20 pm

Arwen Undomiel

Arwen Undomiel
Kraljica svjetla

-Mi se nikada nismo sreli...-Arwen je vratila mač u korice, okrenula se i pošla prema mjestu gdje su Lyanna i Tanna spavale... Like a Star @ heaven

75Rivendel - Page 3 Empty Re: Rivendel pon lip 30, 2008 4:22 pm

Michael

Michael
Vampir

Posmatrao je gde ona ide i pratio ju je necujno. Bice dobro da prati njene poteze. Wideo je kako prilazi dwema usnulim siluetama. Jednu je prepoznao kao drugu kraljicu. Odlucio je da ode. Bilo je prewise opasno biti u blizini kad su dwe kraljice zajedno.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 3 / 4.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.